Moldova Super Stunt
Bine ai venit pe forumul nostru | Moldova Super Stunt |
Fa-ti si tu un cont.
Welcome to Moldova Super Stunt
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

ARWEN

ARWEN
VIP
VIP
Very Happy Sallutare draga comunitate, MSS eu cu ReMixXx am hotarit sa facem GM mai performant unde nu va fi BUG la clanuri (dupa cum stiti) sa schimbat aspectul la stats, au fost adaugate Masini Personale care puteti sa le aveti prin Donatii, si textura la srv ca sa nu semene cu alte srv-uri de stunt! De donatii, aceasta se ocupa ReMixXx .Eu lucrez asupra GM-ului "Moldova Super Stunt - World of Stunt (Lumea stuntului Distractie la MAXIM)" GM-ul aproape este gata doar ca trb sa il testam si venim cu un edit! by Shadow and ReMixXx.

+ la asta voi va interbati. De ce serverul MSS este permanent OFF de aceea pentru 1.Nu avem Host sa fie 24/7>>  2.GM-ul recent este buguit>> 3.Suntem Ocupati cu ""Moldova Super Stunt - World of Stunt (Lumea Stuntului) v4.

+versiile recente:
Moldova Super Stunt v1 by ReMixXx
Moldova Super Stunt  v2 editat de mine la unele aspecte by Shadow
Moldova Super Stunt v3 editat de Shadow and ReMixXx
Moldova Super Stunt v4 edit ReMixXx and Shadow (reparat bugul la clan si alte update)

+Cea mai asteptata verisune:
Moldova Super Stunt v5 va fi UPDATE (Sistem de Ganguri , Noi mape , Admin Sistem editat, etc.)

.  Asteptati noi UPDATE !

Topicul va fi .  peste 30 zile puneti coment pentru a va exprima parerile.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum