Moldova Super Stunt
Bine ai venit pe forumul nostru | Moldova Super Stunt |
Fa-ti si tu un cont.
Welcome to Moldova Super Stunt
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

#1Fake Reputation ! Empty Fake Reputation ! Mier Ian 07, 2015 11:39 am

ReMixXx.

ReMixXx.
Administrator
Administrator
Era de asteptat ca romanul sa gaseasca o idee ingenioasa de a-si face reputatie pe forum, desigur, intr-un mod abuziv.

Asadar, aseara am verificat putin pe forum reputatia unor anumiti membrii si am gasit ceea ce ma asteptam. Sunt persoane pe aici care-si fac un al doilea cont, chiar si al treilea si de ce nu si al patrulea cont, pe care-l folosesc doar pentru a-si da like-uri pentru a-si creste reputatia pe contul dorit. Au incercat ei sa ascunda acest aspect cum au putut. Si-au cautat topicurile/posturile mai vechi peste care nu s-ar mai fi uitat un membru din comunitate si sari cu like-ul pe ele. Smile

De azi, am sa fiu mult mai atent la acest aspect si o sa am grija sa-i prind pe toti. Pacat pentru cei care fac asta ca nu-si pot ascunde urmele. Deci, vor fi prinsi.



Cei care vor fi prinsi vor avea parte de:
- Reputatie pe forum -999
- Banned pe o perioada de 14 zile
- Banned permanent pe contul/conturile folosite pentru fake reputation

Cu siguranta membrii prinsi vor incerca inadins sa-si arate nevinovatia lor, de accea am sa las in randurile urmatoare o lista cu cei care au fost prinsi si cu acele conturi folosite, pentru a nu se mai stresa ei sa-mi demonstreze ca ma insel.


Lista:

In cazul in care sesizati alti membrii care isi fac reputatie falsa, nu ezitati sa faceti o reclamatie!

https://mss-server.forumgratuit.ro

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum