Moldova Super Stunt
Bine ai venit pe forumul nostru | Moldova Super Stunt |
Fa-ti si tu un cont.
Welcome to Moldova Super Stunt
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

ReMixXx.

ReMixXx.
Administrator
Administrator
Dragi mei copilasi, a venit timpul sa fiu atent la voi, astazi m-am uitat peste cereri, si unii din voi nu se ocupa chiar deloc, ei uite ca a venit timpul sa scot lenesi de pe lista cu allowed.

De astazi voi si foarte atent la cei care posteaza si cei care nu posteaza, o sa ma uit la fiecare cerere in parte de astazi, toti userii care sunt pe allowed list sunt obligati sa raspunda la cereri, daca vad inactivitate din partea lor o sa aiba delete de pe allowed list + nu o sa mai aiba niciodata dreptul de a mai fi pe acea lista, cei scutiti o sa fie cei banati, adica daca sunt banati pe o perioada de 2-3-4 zile, sper ca m-am facut destul de inteles, la cine nu-i convine e poftit afara de pe lista cu allowed.


Putin imi pasa ca ramane lista cu allowed goala, pentru mine nu-i nici o problema, o sa ma ocup eu cu skivo si raven, si eu singur o sa fac cate 5 avatare pe cerere in caz ca ramanem fara oamenii de pe allowed list.

https://mss-server.forumgratuit.ro

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum